Ülke

Türkiye

Şehir

İstanbul

Sektör

Baraj

Proje Detayı

TV Dizi

Projeyi Yapan

BKM

Durumu
  • Devam Ediyor
Başlama Tarihi

21 Haziran, 2020

Bitiş Tarihi

Belirsiz

Proje Maliyeti

RAMO

TelevziyonGazetesi.com / Detay – Ramo dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Adana’daki hikayenin İstanbul’a taşındığı 2. sezonun çok farklı olması bekleniyor. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Yiğit Özşener, İlker Aksum dizinin başrollerinde ve rollerine deva edecekler. Ancak ayrılan birçok isim oldu. Cemre Baysel ve İlhan Şen ayrılıklarını açıklayan son isimlerdi. Daha önce de Ekin Türkmen ve Deniz Gürzümar da daha önce yaptıkları açıklamalarla ayrıldıklarını duyurmuştu.

Dizinin 2. sezonu büyük bir merakla bekleniyor ve Murat Yıldırım hayranları da yeni düzenlemeler sonrasında dizinin nasıl bir şekle dönüşeceğini merak ediyor. Murat Yıldırım ise, çekimler öncesinde son günleri Bodrum’da tatil yaparak değerlendirme kararı aldı.

Eşi İman Elbani ile birlikte Bodrum tatilinde görüntülenen oyuncu bir hayli mutlu ve huzurlu görünüyordu…

Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Geçtiğimiz günlerde bebek haberleri ile gündeme gelen ikili, şimdilik böyle bir durum olmadığını belirtti.

İman Elbani’nin 5.kez düşük yaptığı da iddia ediliyor. Murat Yıldırım, dört yıl önce hayatını Faslı oyuncu Iman Elbani ile birleştirmişti.